מסיר בקבוקים הוא מכונה המשמשת להזנת בקבוקים לקווי ייצור בתעשיות הביקבוק. עיצובים רבים זמינים, אך מטרתם זהה, בקבוקי הזנה אוטומטית במהירויות גבוהות ומבטלים את העבודה הידנית היקרה והלא יעילה של תהליך זה.

AMPACK מייצרת קו שלם של מנקי בקבוקים למיון, ארגון, כיוון ואספקת בקבוקים או מיכלים בצורה אחת, זקופה ומסודרת, ישירות אל פס הייצור שלך. בין אם המיכל שלך גדול או קטן, קו הייצור שלך מהיר או איטי, או המוצר שלך הוא פרמצבטי, מזון, משקאות, קוסמטיקה או כימיקלים, ל-AMPACK יש מערכת ביטול ערבול של בקבוקים במהירות נמוכה או גבוהה כדי לעזור למקסם את יעילות קו הייצור שלך.

צפה בסרטון

מכונת ביטול בקבוקי חיות מחמד במהירות גבוהה

צפה בסרטון

מכונת שולחן האכלה לפטיפון מיון בקבוקים

צפה בסרטון

מכונת מיון בקבוקים מסוג קופסה לבקבוק פלסטיק

צפה בסרטון

מכונת ביטול בקבוקים ליניארית אוטומטית

ציוד אמין, מעולה, מנטרל

להחזיק בקבוק פלסטיק אמין או מסיר מיכלים חיוני כדי למקסם את היעילות ולהבטיח שהמכלים שלך מוכנים לשלב הבא בתהליך האריזה. שימוש ב-unscrambler מ-AMPACK יוודא שיש לך unscrambler קל להבנה, קל לתפעול ולתחזוקה, וגם יספק שנים של ייצור ללא בעיות.

קו ביטולי הבקבוקים המהיר של AMPACK כולל פרופיל נמוך, ביצועים גבוהים, חיסכון במקום, עבודה כבדה, ודגמים מעוצבים בצורה ארגונומית שניתן לשלב בקלות עם ציוד קיים או חדש. הפורצים האלה יקחו אוטומטית את הבקבוקים המעוטרים או הבתולים שלך מכמות גדולה אקראית, וימקמו אותם בחוזקה ללא נזק על מסוע קו האריזה שלך לפעולות במורד הזרם.

כיצד פועלים מסירי בקבוקים

פורצי בקבוקים מקבלים את הבקבוקים במיקומים אקראיים מכיוון שמיכלים נזרקים באקראי לתוך הופר גדול שיכול להכיל אלפי בקבוקים. ואז הבקבוקים האלה מטופלים בדרכים שונות מההופר לחלקים אחרים של המכונות, כך שהם ממוינים עד שמקבלים בקבוק עומד ישירות במסוע שלך, עובר למילוי בקבוקים ואז למכונת מכסים, מתווית ושאר המילוי קַו.

זהו הסבר בסיסי: ישנם אלפי עיצובים של בקבוקים, ויש לנתח כל מיכל כדי שמכונה לביטול ערבול בקבוקים תעבוד כהלכה, קחו בחשבון, בין היתר:

מהירות נדרשת

מכיוון שמסיר הבקבוקים נמצא בתחילת קו הביקבוק, זה צריך להיות המכונה המהירה ביותר כדי לוודא שהוא יכול להדביק את כל ציוד המילוי האחר בקו אם יש עצירה.

גודל מיכל

גודל המיכל במכונות למילוי נוזלים הוא קריטי להמלצת גודל המכונה; לדוגמה, מכונת 32 בקערה יכולה להפיק 200+ בקבוקים לדקה של בקבוק של 2oz, אבל היא תספק רק 10-15 בקבוקים לדקה על גלונים. כמו כן, הופר בגודל 25 רגל מעוקב יכול להכיל אלפי בקבוקים של 2oz כך שהמכונה יכולה לפעול במשך זמן רב ללא מפעיל כלשהו, אך היא יכולה להכיל רק כמה עשרות ליטרים, כך שהמסיר יכול לפעול רק כמה דקות לפני שהבורר להתמלא שוב.

מאפייני עיצוב

כל תכונה של עיצוב מיכל על מכולה יכולה להוות אתגר בכל חלק של תהליך ביטול הערבול; זה יכול להיות רך מדי, רכסים שפוגעים במיכל, קשים למימדים (קוטר וגובה הבקבוק דומים), מדריכים על הבקבוק שתופסים את הקרס, בין היתר.

מיקום ההתקנה

הרבה פסי ייצור מתחילים ללא מסיר בקבוקים, וכאשר מנתחים את האפשרות להוסיף אחד, אין מקום טוב למקם אותו על קו מילוי נוזלים מכיוון שמכונות אלו נוטות להיות בפסי הייצור הגדולים ביותר. בדרך כלל הוא ממוקם לפני מכונת המילוי הנוזלית או האבקה. חלק מהלקוחות גם מתקינים את מכונת ה-unscrambler ממש לפני מכונת התיוג כאשר זה נוח לסמן את המיכלים לפני המילוי הנוזלי.

חוֹמֶר

חומרי מיכל, אפשרות לסימון ושריטות, שבריריות, בעיות איכות הם חלק מהאתגרים שאנו נתקלים בהם לגרום למכונות שלנו לעבוד כראוי, בקבוקי חיות מחמד עשויים לדרוש טיפול מיוחד כדי להימנע משריטות בזמן מיון במסיר בקבוקי PET.

ניקוי מיכלים ב-unscramblers

אנו מציעים אפשרות שטיפה באוויר ב-unscramblers שלנו אך חשוב לציין כי הניקוי שנעשה במערכות אלו עם אוויר מיונן או שטיפת אוויר מיונן הוא מינימלי, עבור מיכלים הדורשים ניקוי מומלץ שטיפת בקבוקים ייעודית.

אוריינטציה משנית

כדי להזין מיכלים באופן אוטומטי לקו ייצור, מיכלים מסוימים דורשים כיוון משני כך שהמכלים נמצאים במיקום הנכון לפני הכניסה למכונות מילוי הנוזלים או לציוד האריזה. כיוון נוסף הוא הכרחי כאשר הבקבוק שיוצא ממסיר הבקבוקים מועבר אל המסוע בעמדות רבות; דוגמה לכך תהיה ליטר שמן מנוע עם הצוואר הלא-מרכזי. במפרק בקבוקים טיפוסי, המיכלים יאכילו את המיכלים הלא-סימטריים הללו, בין מובילי צוואר או נגררים, כך שכדי להפוך את קו האריזה לאוטומטי, עליך להוסיף כיוון משני.