בקרת איכות


1, אחריות על הציוד שסופק על ידי חברתנו הוא חדש שאינו בשימוש תוך שימוש בעיצוב העדכני ביותר ובחומר מתאים שנעשה, ובכל ההיבטים עומד במפרט האיכות והביצועים שנקבעו בחוזה.

2, ערבות החברה המסופקת על ידי הציוד לאחר ההדרכה הנכונה שלו בכל מערכת העבודה 3 ימים לאחר ההתקנה ואיתור באגים, כדי להשיג אינדיקטורים לביצועים טכניים של המוצר.

3, ערבות חברתנו בתקופת ערבות האיכות הקבועה בחוזה, תהליך התכנון של אספקת ציוד ייצור התקנה איתור באגים או פגמים בחומר וכל הנגרמים באחריות המוכר אחראית לכל ליקוי בקו הייצור של תקלות ונזק.

4, כל תקופת ערבות איכות המכונה עבור קו הייצור למשך 12 חודשים לאחר הקבלה. אם נמצא בתקופת אחריות איכות, איכות הסחורה או המפרט ואינו תואם את הוראות החוזה, או מוכיח שהסחורה פגומה (כולל פגמים פוטנציאליים או שימוש בחומרים לא תקינים וכו'), הקונה זכאי על פי תעודת הבדיקה שהונפקה על ידי המחלקה המשפטית של הסחורה בתוך תקופת ערבות האיכות, מוצעת תכנית הטיפול המוכר.

5, החברה לאיכות המוצר על המאפיינים המכניים של הציוד המסופק והבטחת מדד צריכת המוצר.

אַחֲרָיוּת


1, לאחר קבלת הציוד, לספק 12 חודשי אחריות, תקופת האחריות הניתנת ללא תשלום עבור פגמים בחלקים וברכיבים שנגרמו על ידי המוכר והשירות האפקטיבי בזמן.

2, לאחר האחריות, לכל החיים לספק תמיכה טכנית נוחה באופן נרחב שירות לאחר המכירה.
שירות לאחר המכירה: למחלקת שירות לאחר המכירה של החברה שלנו יש טלפון שירות יעודי של שירות לאחר המכירה, הצוות שלנו אחראי להרים את המשתמש בטלפון, להבטיח למשתמש בשאלה הראשונה לתת תשובה כנה בהתלהבות לאחר הציוד קבלת הציוד שאנו מספקים תהליך שירות אחריות 12 חודשים, אנו נספק לפחות פעם אחת על ידי הצוות המקצועי והטכני של בדיקה שגרתית, ונספק את דוח הבדיקה המפורט, לעיון המשתמש המשתמשים שהועלו ברור לאחר דרישות התחזוקה, החברה שלנו מבטיחה : סצנת המשתמש בזמן הקצר ביותר הנשלחת לשירות תיקונים.